ابزاری جدید برای رشد کسب وکارها

اتوماسیون هوشمند

 

 

 

برتر بودن و خفظ این برتری در دنیای امروز برای کسب وکارها یه نیاز حیاتی است. فناوری، از جمله اتوماسیون هوشمند، به طور مداوم در حال تکامل است. بنگاههای تجاری باید خود را با آن وفق دهند تا  در دنیای اقتصاد کلان فعلی به موفقیت دست پیدا کنند. استفاده از ابزارهای خودکار هوشمند می تواند به کسب و کار شما کمک کند و بتوانید بواسطه آن کسب و کار خود را بهبود ببخشید و هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهید .

 

کاهش خطای انسانی

یکی از مهمترین مزایایی که اتوماسیون هوشمند برای هر کسب و کار به ارمغان می آورد کاهش خطاهای انسانی در محل کار است. افراد به طور طبیعی تحت تاثیر زندگی روزمره و تاثیرات بیرونی قرار می گیرند. برای مثال، اگر یک کارگر خسته و یا ناخوشایند کار کند، عملکرد شغلی او احتمالا دچار مشکل خواهد شد و خطر خطا ی انسانی افزایش خواهد یافت. نرم افزار اتوماسیون نمی تواند تحت تأثیر زمان روز، خلق و خوی، عدم خواب و غیره قرار گیرد و این یکی از مزایای مهم آن است.

علاوه بر این، انسانها نیاز به آموزش وتمرین دارند تا بتوانند یک فعالیت مشخص را مدیریت کنند، با اتوماسیون اتوماتیک می توان این فعالیتها را به سرعت انجام داد.

با توجه به مزایای کسب و کار، با استفاده از ابزارهای هوشمند اتوماسیون، این که یکسری از فعالیتها به صورت اتوماسیون انجام شود به نیروی انسانی اجازه می دهد تا بر اولویت های بالاتر و مسائل مهم دیگری که نیاز به تفکر انتقادی دارند تمرکز کنند.

 

نگه داشتن شغل محلی

کارفرمایان اغلب بدنبال افرادی هستند که بتوانند آنها را در خارج از منطقه خود بدلایل دستمزدهای پایین تر استخدام کنند که هرچند این روش در کوتاه مدت مناسب است ولی در بلند مدت باعث مسایل و موضوعاتی مانند انتقال پول و.. میشود. برونسپاری با استفاده از یک اتوماسیون هوشمند امکان برونسپاری  و استخدام متخصصین مرتبه پایین در خارج از منطقه یا کشور و در عین حال تمرکز بر جذب متخصصین مرتبه بالاتر محلی برای سطوح بالاتر تصمیم گیری و تخصص را میدهد.

 

بازگشت سرمایه گذاری

شاید عامل اساسی برای تصمیم گیری در اجرای اتوماسیون هوشمند در کسب و کار شما هزینه اولیه آن است. قرار دادن پول در یک چیز جدید چیزی نیست که همگان دنبال آن باشند. اتوماسیون هوشمند، با این حال، قمار نیست. تحقیقات نشان می دهد که شرکت هایی که از این تکنولوژی استفاده می توانند در حدود نیمی از وظایف خود را به طور اتوماتیک انجام داده و زمان پردازش را تا پنجاه درصد افزایش دهند. انجام وظایف به سرعت به این معنی است که شرکت ها می توانند وظایف بیشتری را بدون صرف زمان بیشتری بر روی آنها انجام دهند در یک صنعت، این می تواند به معنای افزایش درآمد باشد. چنین ابزارهایی نیازی به پرداخت حقوق، مزایای کارکنان ندارند و می توانند با اضافه کاری کار کنند، برگشت سرمایه گذاری با درنظر گرفتن تمام هزینه هایی که با وجود اتوماسون هوشمند از پرداخت آن معاف می شوید آشکار میشود.

ابزارهای هوشمند اتوماسیون ارائه دهنده سطوح بی نظیری از بهره وری، کارایی و ارزش است. شرکت ها می خواهند از انطباق با تکنولوژی مدرن جلوگیری کنند. مزایای استفاده از ابزارهای اتوماسیون هوشمند می تواند شرکت ها را به ایجاد استراتژی های کسب و کار جدید ترغیب کند که قبل از آن ممکن نبود.