چطور بفروشید حتی اگر از فروش متنفرید !!!

نوشته : Dylan Caponetto
اگر می خواهید یک فرد موفق باشید، چه در یک کسب و کار، در یک مصاحبه شغلی و یا در متقاعد کردن رئیس خود برای ارتقای شما ویا اگر شما می خواهید برای ایجاد روابط موفق با جنس مخالف و یا در بسیاری ازموقعیتهای زندگی، شما باید خود را از پیش زمینه های ئنیای فروش رها کنید..
چرا مردم از فروش نفرت دارند
مردم پیش زمینه های عجیب غریبی در مورد فروش دارند وکه معمولا منفی است و این معمولا مربوط می شود به تجربیات سابق آنها در مورد فروشندگان شبکه ای و یا رفتار بد بعضی از فروشندگان ماشین( هر چند من هم فرشنده شبکه ای بوده ام و هم فروشنده ماشین، اغلب آنها رفتار مناسبی دارند هرچند در هر صنفی گروهی هستند که اسم صنف خود را خراب می کنندو بر مردم اثر منفی می گذارند)
هنگامی که مردم درباره فروش فکر می کنند، اغلب نصورشان به شکل فروشندگان معمولی ماشین با دست بندهای طلایی و موهایی ژل خورده را ، اما فروشندگان موفق هر چیزی جز این نیست: در حقیقت وقتی که من در مورد فروشندگان موفق فکر می کنم، معمولا به سیاستمداران، وکلای معروف ، شخصیت های تلویزیون یا پزشکان به ذهنم می رسد..
هر کسی که در هر زمینه ای از زندگی موفق بوده است، اغلب (آگاهانه یا ناخودآگاه) توانایی تاثیرگذاری بر دیگران، دستیابی به اهداف بلندپروازانه، رقابت و پیروزی در زندگی را داشته است..

تغییر ذهن خود را به سمت فروش امروز

بسیاری از مردم در مورد فروش احساس خوبی ندارند، عمدتا ناشی از ناامنی و یا ترس از رد شدن.
فروشندگان برتر اما یاد می گیرند که استاد ذهن آهنین شوند، یک ذهنیتی که به آنها اجازه می دهد هر مانعی را از بین ببرند و آنچه را که می خواهند، بدست آورند.
آیا شما فکر می کنید که این نوع نگرش در سایر حوزه های زندگی شما مفید خواهد بود؟ .
اگر شما کمی فکر کنید ، همه چیزهایی که در اطراف شماهستند را شما خریداری کرده ایدو همچنین کسی بوده که اینها را به شما فروخته است..
همان خانه ای که در آن زندگی میکنید یا حتی اگر شما خانه را اجاره کرده اید همه چیز مربوط به یک جلسه فروش است، هر چیزی که می بینید از فروش شروع شده است حتی صندلی که شما بر روی آن می نشینید پس اگر به فروشندگان احترام نگذارید ممکن است با مجبور باشید بر روی زمین بنشینید..
بزرگترین مخترعان و دانشمندان مجبور به فروش ایده های خود شدند، آنها قبل از اینکه معروف شوند موفق شدند بر بسیاری از اعتراضات در مورد ایده هایشان غلبه کنند که در غیر این صورت هیچ کس امروز آنها را نمی شناخت.
نابغه های تاریخی مانند استیو جابز یا بیل گیتس افرادی هستند که در هنر فروش استاد بوده اند..
در جامعه ای که ما امروز زندگی می کنیم، تسلط بر هنر فروش دیگر گزینه ای اختیاری نیست، برای بقای شما در این دنیا اجباری است زیرا همه چیز در اطراف شما فروش است.
تنها راه رسیدن به چیزی است که شما در زندگی می خواهید، تنها راه رسیدن به آرزوهای خود، این است که اسرار فروش را یاد بگیرید..
فروشندگان موفق در ایجاد راه حل ها نابغه هستند
مردم می خواهند راه حل هایی برای مشکلاتشان پیدا کنند، چه در مورد انتخاب یک جاروبرقی، در خرید یک تعطیلات به دریای کارائیب و یا انتخاب یک حزب سیاسی درست، هر کسی باید بتواند انتخاب های مناسب را انجام دهد، فروشنده واقعی حل کننده یک مشکل است ، کسی که می تواند به شما کمک کند برای تحلیل گزینه های مناسب بهتر فکر کنید، و در نهایت بهتر زندگی کنید.